CarPorta

carportaline21 300x186 CarPorta

 

Merhaba!

Uzun zamandan beri aklımda var olmayan aslında son 1-2 ay içinde yapmayı istediğim şeyi önce gidip alan adı alıp sirkeli suya koydum ama turşu olmasına izin vermeden tabağa koyuyorum siz yiyin diye de değil tamamen ben istiyorum diye dönüp bakayım neler yazmışım neler düşünmüşüm diye.

Ben tipik bir erkek çocuğuyum işte. Çocukken elimizden arabalar düşmedi. Kızlar bebeklerine bakadursun biz neredeyse bütün arabalarımızı halının üzerinde yarıştırmaktan tekerlerine dolanan ipliklere feda ettik.

Babamızı araba kullanırken sürekli taklit ettik ve şimdi araba kullanışımız en çok da ona benziyor.

6 yaşındayken arabanın markasını nereden biliyorsun oğlum diyen anneme jantına bak anne jantına yanıtını verdiğimden belliymiş benim hep o jantların çevrelediği tekerleklerin üzerinde çeşitli teknolojilerle ya da en sevdiğim hali saf güç ve torkla donatılmış araçlara ilgim. .

Giriş için fazla uzun olmasın diye başladığım bu yazıda hayat hikayemi de anlatayım tüy dikeyim derdim ama derdim(iz) arabalar değil mi ?

Hadi başlayalım. .

NOT : Bu blogdaki tüm yazılanlar yazar dahil kimseyi bağlamaz. Kişisel görüşlerden ziyade bir araba delisinin karalamalarıdır. Ne de olsa delidir. . ne söylese yeridir icon wink CarPorta

Hadi follow me !

 

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti